Koncové LED světlo s integrovanými blinkry

199 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Koncové světlo pro elektrické koloběžky, skůtry, elekro kola. Led světlo s funkcemi koncového světla, brzdového světla a integrovanými blinkry.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Koncové světlo pro elektrické koloběžky, skůtry, elekro kola. Led světlo s funkcemi koncového světla, brzdového světla a integrovanými blinkry.

Světlo má 5 vodičů (napájení, koncové světlo, brzdové světlo a ukazatele směru). Montáž a uchycení se provádí na zadní blatník pomocí oboustranné lepící pásky, která je součástí světla.

Světlo obsahuje 48LED diod typů 2835 a 3014SMD, délka kabelu 1m.

back-light

Parametry

Napájení
5V DC (±5%)
Délka kabelu
1 m