FOR-DRY ozónový vysoušeč a likvidátor zápachu

2 580 Kč Ušetříte 900 Kč
3 480 Kč
S DPH 30 dnů

For-Dry to je účinný ozónový vysoušeč a likvidátor zápachu. Jsme oficiální prodejci produktů FOR-DRY na českém trhu.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
 • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
 • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
 • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
 • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

FOR-DRY - Účinný ozónový vysoušeč a likvidátor zápachu je tu!

Co nového přináší FOR-DRY?

FOR-DRY představuje novou technologii vysoušení a dezinfekce ozónem.
Elektrický vysoušeč je řešením problému vlhkých bot, jejich sušení a dezinfekce.
Likvidace zápachu ozónem je velice účinná, dezinfekce je prevencí proti plísňovým onemocněním.

S FOR-DRY pro vás začíná bezstarostná éra.
Vlhkou a očištěnou obuv nasadíte na nástavce a přístroj automaticky zahájí dezinfekci ozónem a sušící proces. Po ukončení programu se přístroj automaticky vypne.

Dezinfekce ozónem likviduje zápach.
Už nemusíte řešit páchnoucí boty, ani obtížné sušení mokrých rukavic či bot na topení. Je vyřešena i otázka dezinfekce vlhké obuvi po tréninku či celodenním nošení.
Užijte si aktivní relaxaci a přidejte FOR-DRY do denního stereotypu hygieny obuvi. Vaše nohy bez plísní a zápachu vás lépe ponesou každým dnem.

Jak pracuje FOR-DRY?

Nastavíme potřebnou délku programu sterilizace ozónem, teplotu a čas vysoušení dle typu obuvi:

 • Na digitálním display zvolíme:
  1. Sterilizace 0-15min
  2. Teplota sušení 40-70°C
  3. Doba sušení 0-99min
 • Vlhkou obuv umístíme na nástavce, infračervený senzor pak přístroj automaticky zapne
 • Běží program sterilizace ozónem
 • Následuje program pro vysoušení
 • Po ukončení programu sundáme vysušenou, dezinfikovanou a vyhřátou obuv z FOR-DRY

Desinfekce a vše o plísních

Všechno, co zůstane vlhké, bez cirkulace vzduchu je živná půda pro plísně.
Proč je lepší prevence a dezinfekce, než polízanice s plísněmi? Starat se o zdravé nohy a udržovat svou obuv v suchu a čistotě je vždy příjemnější, než řešit plíseň na nohách či zápach v obuvi.

FOR-DRY je naprosto jednoduchým řešením, s nenáročným tichým provozem a obsluhou.
Systém OZON PLUS likviduje houby, bakterie a plísně, zároveň v obuvi působí jako deodorant, zbavuje obuv zápachu. Ve druhém kroku provozu FOR-DRY obuv v krátkém čase vysouší a vyhřívá. Co bychom měli vědět o potu, zápachu a o plísních?

Plíseň nohou může vznikat na základě infekce z bazénu nebo je na vině obuv, kterou nesundáme celý den nebo opakované používání vlhkých, nedezinfikovaných bot. Stejně tak jsou na tom například stále vlhké masky, rukavice, chrániče a helmy.

Na 1cm2 chodidla máme až 600 potních žláz. Nohama denně vypotíme až 400ml tělesného potu. Nemusíte být profesionální tanečník, stačí jen sedět v kanceláři u stolu (pochopitelně závisí na stresu, potivosti, pitném režimu a teplotě) a nohy se vám budou potit stejně. Jedná se o základní fyziologický jev.

Děti, které se pohybují pořád a vlastně nikdy dlouho v klidu neposedí – budou mít tedy vlhké ponožky v botách každý den, i když zrovna neběhají mokrou trávou.

Nohy se nám tedy potí a vlhká bota je ideálním prostředím pro vznik a šíření plísní.
Noste kvalitní vzdušnou obuv, který „dýchá“ a ve které vás nebudou chodidla pálit. V uzavřených botách mějte bavlněné ponožky a v zimě se snažte přezouvat, ať netrávíte celý den v zateplených botách.

Každý den boty řádně vysušte a dezinfikujte!

Jak poznáte plíseň?

Začínající plíseň ve většině případů zpozorujete mezi prsty – kůže je zarudlá, svědí a pálí. Napadá také nehty a může se rozšířit i na chodidla. FOR-DRY je dezinfekční a sušící prostředek, který vám zajistí každodenní péči a hygienu vaší obuvi a sportovního vybavení.

FOR-DRY určitě nedokáže vyléčit již bující plíseň vašich nohou, ale rozhodně zbaví zápachu vaši obuv a zlikviduje zárodky plísní, bakterií a hub ve vnitřku obutí.

4-dry
2019-01-22