Yi M1 4K Mirrorless Camera Black + 12-40mm F3.5-5.6 + 42.5mm F1.8

15 690 Kč
S DPH 30 dnů

12-40mm + 42.5mm bezzrcadlovka, 4/3, CMOS 20 Mpx, 3" dotykové LCD, SD/ SDHC, WiFi, Bluetooth, USB + objektiv 12-40 mm (24-80 mm f/3.5-5.6) + objektiv 42.5 mm (80 mm f/1.8) (AMI309).

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
 • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
 • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
 • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
 • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Stále vyšší oblibě se těší relativně mladá skupina bezzrcadlovek a mezi nimi je i zbrusu nový model úspěšné čínské značky. Může se pochlubit možností výměny objektivů, vysokým rozlišením nebo nahráváním špičkových videí v rozlišení 4K. Jeho srdcem je kvalitní obrazový senzor značky Sony, který dodává fotografiím prvotřídní kvalitu. Nechybí ani moderní technologie Bluetooth a WiFi pro rychlé spojení s počítačem či telefonem. Fotoaparát vyniká také 3" dotykovým displejem a celkově velice nízkou hmotností, což z něj činí kousek atakující malé kompakty. Fotoaparát je dostupný v černé nebo stříbrné barvě a s jedním nebo dvěma objektivy. Tato sada konkrétní sada obsahuje černý fotoaparát, objektiv s proměnným ohniskem 12—40 mm a objektiv s pevným ohniskem 42,5 mm.

Čím bezzrcadlovka Xiaomi Yi M1 zaujme?

 • Kvalitním obrazovým snímačem Sony s vysokým rozlišením
 • Možností měnit objektivy (dva objektivy v balení)
 • Velkým dotykovým displejem
 • ?Perfektními 4K videi
 • Baterií s dlouho výdrží
 • Kompatibilitou objektivů Panasonic a Olympus
 • Minimalistickým černým designem (kov + kompozit)
 • Vysokou kapacitou paměťových karet
 • Integrovaným Bluetooth a WiFi
 • Podporou RAW, AEB i HDR

Jak Xiaomi Yi M1 fotí?

S digitálním fotoaparátem Xiaomi Yi M1 nemusíte být profík, abyste mohli pořizovat neotřelé a kvalitní fotografie. Senzor Sony s vysokým 20Mpx rozlišením produkuje snímky ve skvělém rozlišení 5 184 × 3 888 pixelů. Fotit můžete jako do klasického formátu JPEG, tak i do profesionálního RAW, který byl ještě donedávna vyhrazen pouze zrcadlovkám. Z pokročilých fotografických funkcí si Yi M1 přibral do výbavy ještě podporu HDR pro získávání fotek s daleko vyšší dynamikou.

Jak se Xiaomi Yi M1 ovládá?

Jasnou dominantou celého fotoaparátu a zvláště pak zadní strany je velký 3" dotykový displej s jemným rozlišením. Díky němu máte k dispozici krásně živý barevný náhled fotografované scény a nikdy neztratíte ze záběru videa ani rychle se pohybující objekt. Vedle displeje je fotoaparát vybaven ještě dvojicí tlačítek na zadní straně a praktickým voličem režimů na vrchu.

Xiaomi Yi M1 podporuje moderní technologie

Přístroj pamatuje na moderní a oblíbené technologie, které zjednodušujíc přenos fotek do počítače či smartphonu. Za tímto účelem je vybaven WiFi (2,4 Ghz) a Bluetooth. Pokud tedy zrovna nebudete mít po ruce datový USB kabel či čtečku karet, není nic snazšího, než využít bezdrátový přenos. Mezi inovované funkce zařadil Xiaomi i podporu microSD karet o extra kapacitě až 512 GB.

AMI309