Filtrovat podle

MP3 / MP4 přehrávače

Tato zařízení se specializují přímo na přehrávání hudby ve formátu MP3. Jsou dobrou alternativou v případě, že cestujete a neradi byste si vybíjeli baterii v mobilním telefonu. Proto je možné využít specialitzovaného MP3 přehrávače určeného k tomuto účelu. V mnohých případech také poskytují lepší kvalitu zvuku než mobilní telefon. Zároveň je leze využít jako čtečku/úložiště i jiného obsahu, který můžete mít dostupný po připojení k počítači.

MP3 / MP4

Při výběru MP3 nebo MP4 přehrávače můžete vycházet jednak ze svých designových preferencí a jednat na základě dělení MP3 nebo MP4 přehrávačů podle toho, jak uchovávají uložené soubory

MP4 přehrávače jsou navíc vybaveny displejem, který je schopný přehrávat video ve formátu MPEG4.

MP3 přehrávače s vnitřní vestavěnou pamětí jsou charakterizované pevnou zabudovanou pamětí různých velikostí, běžně od 8GB. Takový přehrávač není možné paměťově rozšířit a hudbu v něm po obehrání musíte nahradit.

MP3 přehrávače se slotem na paměťové karty mohou, ale nemusí také být vybaveny vlastní vnitřní pamětí neboť paměťový nosič představuje paměťová karta. Při výběru dávejte pozor na maximální podporovanou velikost paměťové karty.

MP3 přehrávače s displejem, který umožní přehlednější a pohodlné listování kolekcí mp3. Jeho nevýhodou je naopak větší náchylnost k rozbití a zvýšena konzumace energie a tím tedy i nižší výdrž na baterku.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte