Datové projektory

Projektory Vám umožní přenášet obraz např. z PC nebo TV tuneru a případně jiného zdroje videa na větší plochu, typicky projekční plátno. Před koupí projektory je nutné mít rozmyšleno, z jaké vzdálenosti budete potřebovat promítat a jak velikou plochu chcete promítat. K tomu je nutné vybrat ten správný projektor, zejména s ohledem na jeho svítivost a rozlišení. Neméně důležité jsou možnost připojení k projektoru, to znamená zejména z jakého zdroje budete vysílat data a tedy jakým konektorem budete potřebovat projektor připojit. Existuje veliká škála možností připojení projektoru, např. HDMI, DVI, VGA, DisplayPort. Budete chtít, aby Váš projektor přehrával i zvuk? Pak je nutné vybrat model vybavený reproduktorem.

Datové projektory na filmy

je nejlépe vybírat s nativním rozlišením FullHD (1920 x 1080), někdy označované jako 1080p, případně více, pro 4K video (3 840 × 2 160, případně 4 096 × 2 160 pixelů). Pokud nedisponujete dostatečným rozpočtem, případně Vám stačí promítat na menší vzdálenost, pak vystačíte i s projektorem s rozlišením 1024 x 768)

Datové projektory pro prezentace

Pro firemní prezentace nebo promítání obrázků a pro méně náročnější postačuje projektor s nativním rozlišením (1280 x 800 pixelů), případně vyšším a poměr stran 16:10, nebo 4:3.

Projektory

  • Projektory Xiaomi
    <h1>Projektory Xiaomi</h1> <p>Novinka na trhu od Xiaomi. Laserový projektor pro uhlopříčku až 150'' Promítejte jako v kině!</p>

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry