• Sleva

ROZBALENO - HUBSAN X4 H501S FPV

5 490 Kč Ušetříte 3 000 Kč
8 490 Kč
S DPH

Hubsan H501S FPV je skvěle vybavená kvadrokoptéra s GPS, vestavěnou 1080P kamerou, FPV a Follow Me módem. Vše co potřebujete jak pro zábavu, tak pěkné natáčení videí a focení při Vašem dobrodružství nebo relaxu na dovolené.

ROZBALENÉ POUŽITÉ zboží - včetně veškerého příslušenství

Počet
Na skladě není dostatek produktů

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte

ROZBALENO A POUŽITO - Tento produkt měl před Vámi již někdo jiný. Jedná se ovšem o plně funkční zboží s veškerým příslušenstvím a ve stavu téměř nové zboží. Mohou se vyskytovat stopy používání. Záruka 6 měsíců. 

Hubsan H501S FPV je skvěle vybavená kvadrokoptéra s GPS, vestavěnou 1080P kamerou, FPV a Follow Me módem. Součástí dodávky je i rádiový ovladač se 4,3" FPV displejem. Řídicí jednotka má integrovaný GPS, který umožňuje pokročilé autonomní funkce, jako je například sledování a automatický návrat. H501S je vybaven střídavými motory se samostatnými regulátory (ESC) a samoutahujícími vrtulemi. Dodávaný set H501S je plně připraven k provozu a vyžaduje pouze 4x AA baterie pro vysílač.

Funkce

H501S je o velikosti 350mm vhodný pro létání jak uvnitř tak i venku. O vysokou stabilitou letu se stará 6ti osé gyro, což zajišťuje snadné ovládání i pro začínající piloty. H501S má 4ks střídavých motorů s typovým označením KV1650 - PM1808 které jsou ovládány prostřednictvím 4ks střídavých regulátorů (12A) 

Dron je vpředu vybaven kamerou (rozlišení 1080P, úhel záběru cca 90°), díky které můžete pořizovat kvalitní videa včetně fotek přímo za letu pomocí tlačítek na RC ovladači. Fotky a videa se ukládají na paměťovou kartu microSD, kterou lze vložit buď do dronu (doporučeno) anebo i do dálkového ovladače. Pořízené snímky i video přehrajete pomocí běžného PC, Smart TV nebo tabletu/telefonu.

Dron je vybaven pokročilými funkcemi, díky kterým se létání s tímto dronem stává ještě zábavnějším!

FPV - first person view

Tento dron je dodáván s ovladačem, který je vybavený displejem o uhlopříčce 4,3'' (cca 10,9cm). Po spárování s dronem je na tento displej v reálném čase přenášen video signál ze zabudované kamery v přední části dronu. To nám umožňuje živě za letu sledovat to, co natáčí zabudovaná kamera.

AUTO RETURN HOME - RTH, FAILSAFE
Při startu si Hubsan H501S díky zabudované GPS zaznamená souřadnice místa, odkud startuje. V momentě, kdy nad dronem z jakéhokoliv důvodu ztratíte kontrolu, anebo chcete automaticky vyvolat návrat dronu zpět do místa startu, stačí na RC ovladači zapnout přepínač HOME a dron se automatický vrátí sám na místo odkud vystartoval. Tuto funkci také můžete vypnout opětovným přepnutím páčky HOME na ovladači a pokračovat v létání. Funkční pouze při signálu GPS, tedy venku.

Režim FAILSAFE se vyvolá automaticky, při krizové situaci, kdy ztratíte nad dronem kontrolu a tento se vrací sám na místo startu. Tato situace nastane automaticky, pokud dojde ke ztrátě signálu mezi ovladačem a dronem. (Mimo dosah signálu, vypnutí ovladače)

FOLLOW ME MODE
Tuto funkci FOLLOW ME lze aktivovat se zapnutou GPS, tedy ve venkovních prostorech. Po aktivace funkce FOLLOW ME, díky vestavěnému GPS i v ovladači a spárování s ním, Vás dron začne automaticky sledovat, aniž by bylo nutné jej aktivně řídit. Lze tedy použít při různých aktivitách (jízda na kole, lezectví, běh, apod.) 

GPS HOLD
Pokud během letu aktivujete přepínač GPS na ovladači, bude dron fixován na aktuální pozici se stabilním visením, aniž by bylo nutné zasahovat do řízení. Pokud s takto aktivovanou funkcí s dronem budete létat, tak poté, co uvolníte ovládací prvky, dron se sám vrátí na výchozí pozici. Tato funkce je vhodná v momentě ztráty kontroly nad dronem. Poté stačí tuto funkci aktivovat a dron zůstane fixován na dané pozici.

HEADLESS MODE
Mód HEADLESS, nám usnadňuje ovládání v případě, že si nejsme jisti orientací modelu v prostoru a nevíme v jaké poloze je předek dronu. Tento mód způsobí, že vyslaný signál vpřed vždy způsobí let kvadrokoptéry směrem vpřed bez ohledu na orientaci přední části dronu. Toto nastavení je vhodné pro začínající piloty.

MANUAL MODE

Dron lze přepnou do módu, kde je vypnuta funkce GPS. Toto nastavení je nutné pro možnost provádění akrobacie. Vhodné pro pokročilé piloty.

Technické specifikace

Frekvence ovládání: 2.4GHz
Frekvence FPV přenosu: 5.8GHz
Počet kanálů: 4
Gyro: 6ti osé
Motor (4ks): Střídavý KV1650 PM1806
ESC: Střídavý regulátor 12A 4ks
Doba nabíjení: Cca 150 minut
Letový čas: Cca 18 - 20 minut (v závislosti na podmínkách a stylu letu)
Dosah signálu: Cca 300 m
Baterie dronu: 7.4V 2700mAh Li -pol, hmotnost 105g
Baterie pro ovladač: 4 x 1.5V AA (není součastí dodávky)
Hmotnost modelu (s baterií): 410g
Rozměry: š: 220mm h: 220mm v: 70 mm
Hmotnost balení: 1.7 kg
Rozměry balení: š: 34 x v: 15 x h: 32 cm
Maximální dosah: 300m (se standardním ovladačem ) a 300-500m (s Profi ovladačem - volitelné příslušenství)
Dosah FPV 5.8GHz video signálu: 300m (se standardním ovladačem ) a 300-500m(s Profi ovladačem - volitelné příslušenství)
Maximální podporovaná kapacita microSD karty: 64GB

Obsah balení

1x Hubsan X4 H501S RC Kvadrokoptéra
1x Standardní FPV ovladač s 4,3'' displejem
1x 7.4V 2700mAh Li -pol baterie
1x Balancér
1x Zdroj pro balancér s EU zástrčkou
1x klíč na vrtule
8x vrtule (4xA a 4xB)
1x Anglický manuál

Manuál v českém jazyce je k dispozici ke stažení v dolní části této produktové stránky

Hubsan
h501s-bazar

Ke stažení

Hubsan H501S

Uživatelský manuál

Ke stažení (2.23M)