Baterie Gens Ace 11.1V 2700mAh Li-Pol

1 039 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Náhradní tříčlánková Li-Pol RC baterie 11.1V s kapacitou 2700mAh a konektorem XT60

Značka: Gens Ace je německý výrobce kvalitních li-pol baterií.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Náhradní tříčlánková Li-Pol RC baterie 11.1V s kapacitou 2700mAh a konektorem XT60 poslouží velmi dobře jako náhradní baterie k Vašemu modelu.

Zakoupení baterie získáte delší dobu provozu Vašeho modelu a odpadá tak nutnost dlouhého čekání na dobití Vaší jediné baterky.

ga2700-xt60

Parametry

Kapacita baterií
Kompatibilní RC model
Cheerson CX-20