• Balení

SADA: USB nabíječka 2-portová a 2 ks RC baterií 500mAh, 3,7V

169 Kč Ušetříte 100 Kč
269 Kč

Namísto 647 Kč

S DPH 2 - 3 dny

Zvýhodněná sada dvouportové USB nabíječky pro Li-Pol baterie 500 - 600 mAh se dvěma bateriemi 500mAh. Nabíječka se nápájení dodávaným kablíkem přes USB port (ať už PC nebo z nabíječky s USB portem). Výrazně prodlužte dobu provozu svého RC modelu s touto sadou. Vynikající doplněk nadšených modelářů.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zvýhodněná sada dvouportové USB nabíječky pro Li-Pol baterie 500 - 600 mAh se dvěma bateriemi 500mAh. Nabíječka se nápájením dodávaným kablíkem přes USB port (ať už PC nebo z nabíječky s USB portem). Výrazně prodlužte dobu provozu svého RC modelu s touto sadou. Vynikající doplněk nadšených modelářů.

V sadě naleznete:

1x 2-portová USB nabíječka

2ks 500mAh Li-pol baterií 3,7V

chrg-2p-2b-500

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C