• Sleva
  • Balení

SADA: USB nabíječka 2-portová a 2 ks RC baterií 500mAh, 3,7V

169 Kč Ušetříte 100 Kč
269 Kč

Namísto 647 Kč

S DPH 2 - 3 dny

Zvýhodněná sada dvouportové USB nabíječky pro Li-Pol baterie 500 - 600 mAh se dvěma bateriemi 500mAh. Nabíječka se nápájení dodávaným kablíkem přes USB port (ať už PC nebo z nabíječky s USB portem). Výrazně prodlužte dobu provozu svého RC modelu s touto sadou. Vynikající doplněk nadšených modelářů.

Tento balíček obsahuje

Počet
Skladem

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zvýhodněná sada dvouportové USB nabíječky pro Li-Pol baterie 500 - 600 mAh se dvěma bateriemi 500mAh. Nabíječka se nápájením dodávaným kablíkem přes USB port (ať už PC nebo z nabíječky s USB portem). Výrazně prodlužte dobu provozu svého RC modelu s touto sadou. Vynikající doplněk nadšených modelářů.

V sadě naleznete:

1x 2-portová USB nabíječka

2ks 500mAh Li-pol baterií 3,7V

chrg-2p-2b-500

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C