Deska přijímače SYMA X5SW

339 Kč
S DPH 30 dnů

Deska přijímače kvadkoptéry SYMA X5SW. Tato deska je kompatibilní pouze s novým typem vysílače, který má foto spoušť napravo od levé páčky. Tato deska NEMŮŽE být použite se starým typem vysílače (Spoušť fotoaparátu v pravém horním rohu).

Počet
Na objednávku do 30-ti dnů

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Verze desky přijímače pro Váš model kvadkoptéry SYMA X5SW.

UPOZORNĚNÍ: Tato deska je kompatibilní pouze s novým typem vysílače, který má spoušť fotoaparátu napravo od levé páčky. Tato deska NEMŮŽE být použita se starým typem vysílače (Spoušť fotoaparátu v pravém horním rohu).

Obsah balení:
1ks deska přijímače pro Syma X5SW - Pro nový typ vysílače!
Označení dílu: X5sw-09

Syma
x5sw-09

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5SW