Kamera pro Syma X5 / X5C / X5C-1/ X5SW

899 Kč
S DPH 30 dnů

Rádi dokumentujete dění ve vašem okolí? Rádi byste se svým modelem kvadkoptéry SYMA X5 / X5C / X5C-1/ X5SW pořizovali za letu snímky okolí anebo natáčeli? Tak pro Vás je zde připravena HD kamerka s rozlišením 0,3 mpix vybavená funkcí WiFi, vhodná k připojení k tomuto modelu kvadkoptéry. Funkce Wifi Vám umožňuje v reálném čase sledovat přesně to, co "vidí" Vaše kvadrokoptéra. 

Počet
Produkt skončil

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rádi dokumentujete dění ve vašem okolí? Rádi byste se svým modelem kvadkoptéry SYMA X5 / X5C / X5C-1/ X5SW pořizovali za letu snímky okolí anebo natáčeli? Tak pro Vás je zde připravena HD kamerka s rozlišením 0,3 mpix vybavená funkcí WiFi, vhodná k připojení k tomuto modelu kvadkoptéry. Funkce Wifi Vám umožňuje v reálném čase sledovat přesně to, co "vidí" Vaše kvadrokoptéra. 

Kamera pomocí Wifi odesílá obraz videa v reálném čase nebo fotografie přímo do Vašeho mobilního telefonu, prostřednictvím dodávané aplikace. Video nebo fotografie se ukládajím pomocí dodávané aplikace přímo do Vašeho mobilního telefonu.

Obládací aplikace ke kameře a telefon se systémem Android ZDE

Sdílejte svá videa a fotografie z letu na sociálních sítích a pochlubte se svým přátelům.

Obsah balení:
1x HD kamera 0,3mpix s WiFi

Syma
x5sw-1

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C