Náhradní motorek pro SYMA X5C - levotočivý

89 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Náhradní motorek pro model Syma X5 X5C. V připadě častějšího létání dojde k opotřebení motorku a je nutné jej nahradit motorkem novým. Varianta motorku: levotočivý (bílý a černý drátek)

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Náhradní motorek pro modely SYMA X5 a X5C. V případě poškození původního motorku je tento plnohodnotou originální náhradou. 
Vyrábí se dvě varianty motorku s označením:

X5-07: levotočivý (černý a bílý drátek)
X5-08: pravotočivý (červený a modrý drátek)

Variantu si vyberte v rozbalovacím seznamu u tlačítka košíku.

Obsah balení:
1x motorek

motorek-b

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C