Náhradní motorek pro SYMA X5SW pravý

89 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Náhradní motorek pro model Syma X5SW. V připadě častějšího létání dojde k opotřebení motorku a je nutné jej nahradit motorkem novým. K dispozici jsou dvě varianty motorku: pravotočivý a levotočivý.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Náhradní motorek pro modely SYMA X5SW. V případě poškození původního motorku je tento plnohodnotnou originální náhradou. 
Vyrábí se dvě varianty motorku s označením:

X5sw-06: pravotočivý (červený a modrý drátek)
X5sw-07: levotočivý (černý a bílý drátek) 

Variantu si vyberte v rozbalovacím seznamu u tlačítka košíku.

Obsah balení:
1x motorek

Syma
x5sw-0

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5SW