Vysílač pro SYMA X5C (X5-13) / X5SW (x5sw-14)

619 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Vysílač nové verze pro model Syma X5C / X5SW. 

UPOZORNĚNÍ: Tento ovladač je kompatibilní pouze s novým typem přijímače s označením Syma-X5-R V3. Nový vysílač má spoušť aparátu napravo od levé pačky.

Počet
Skladem

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Popis:

Přepínatelné módy ovladače. Mode 2 / Mode 1
Označení náhradního dílu: X5-13 / x5sw-14
Frekvence : 2.4GHz
Napájení: 4xAA baterie (Nejsou součástí balení)


Vlastnosti:
Technologie 2.4GHz umožňuje nerušený let více modelů operujících na této frekvenci současně. Vyšší dosah této technologie umožňuje bezpečné ovládání modelu i na větší vzdálenost (až 80m), vysoká citlivost a přesnost ovládání.

Upozornění!  Nový typ ovladače pro desku přijímače verze V3. Tento ovladač nemůže ovládat modely vybavené starší verzí přijímací desky (V2). Odlišnost vysílače nového a starého typu spočívá v umístění spouště kamery/fotoaparátu. Nový model má spoušť umístěnou napravo od levé páčky, starý typ ovladače má spoušť umístěnu v pravém horním rohu ovladače.

Obsah balení:
1 x Vysílač

syma-transmit

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C