Vysílač pro SYMA X5C (X5-13) / X5SW (x5sw-14)

619 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Vysílač nové verze pro model Syma X5C / X5SW. 

UPOZORNĚNÍ: Tento ovladač je kompatibilní pouze s novým typem přijímače s označením Syma-X5-R V3. Nový vysílač má spoušť aparátu napravo od levé pačky.

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Popis:

Přepínatelné módy ovladače. Mode 2 / Mode 1
Označení náhradního dílu: X5-13 / x5sw-14
Frekvence : 2.4GHz
Napájení: 4xAA baterie (Nejsou součástí balení)


Vlastnosti:
Technologie 2.4GHz umožňuje nerušený let více modelů operujících na této frekvenci současně. Vyšší dosah této technologie umožňuje bezpečné ovládání modelu i na větší vzdálenost (až 80m), vysoká citlivost a přesnost ovládání.

Upozornění!  Nový typ ovladače pro desku přijímače verze V3. Tento ovladač nemůže ovládat modely vybavené starší verzí přijímací desky (V2). Odlišnost vysílače nového a starého typu spočívá v umístění spouště kamery/fotoaparátu. Nový model má spoušť umístěnou napravo od levé páčky, starý typ ovladače má spoušť umístěnu v pravém horním rohu ovladače.

Obsah balení:
1 x Vysílač

syma-transmit

Parametry

Kompatibilní RC model
Syma X5C