Filtrovat podle

Routery s GSM (4G, 3G, LTE, UMTS, EDGE)

jsou zařízení, které Vaši domácí počítačovou síť propojí se světem internetu pomocí svého zabudovaného GSM modemu. Takový router připojíte díky SIM kartě bezdrátově do mobilní sítě. Dle typu zabudovaného modemu pro daný typ sítě (záleží také, zda daný typ sítě je ve vaší lokalitě dostupný) můžete očekávat i rychlost připojení. Tyto typy routerů využijete tam, kde není dostupný internet např. přes telefonní linku anebo pomocí Wi-Fi

4G/LTE - Moderní a dnes rozšířený typ rychlého mobilního připojení. Pokrytí naleznete na většině lokalit naší republiky.

3G - 3G sítě jsou již na ústupu a jsou plně nahrazovány sítěmi LTE. Jde o celkem rychlou síť, kterou využijete i k běžnému brouzdání po internetu.

EDGE/UMTS - Dnes již zastaralé a pomalé typy mobilního připojení. Naleznete je ale všude tam, kde není pokrytí LTE signálem. Takový typ připojení je vhodný dnes už jen k přenosu malých dat, například stavů zabezpečovacího systému, předávání pokynů systému dálkového dohledu apod. Pro brouzdání na internetu a k běžnému používání jsou naprosto nevyhovující.

Routery s GSM (4G, 3G, LTE, UMTS, EDGE)

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte