Filtrovat podle

Značka

Značka

Typ sluchátek

Typ sluchátek

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka

Mikrofon

Mikrofon

Typ konektoru

Typ konektoru

Magnet

Magnet

Frekvenční odezva (sluchátka)

Frekvenční odezva (sluchátka)

Citlivost sluchátek

Citlivost sluchátek

Frekvenční odezva (mikrofon)

Frekvenční odezva (mikrofon)

Impedance mikrofonu

Impedance mikrofonu

Citlivost mikrofonu

Citlivost mikrofonu

Sluchátka

Ve velké nabídce sluchátek je někdo složité se vyznat. My vám poradíme, z jakého pohledu se ve sluchátkách alespoň orientovat. Podle způsobu užití je rozdělujeme na sluchátka na sport, herní sluchátka a sluchátka pro domácí poslech (neboli hifi sluchátka).

Sluchátka

Sluchátka na sport jsou kladeny nároky jak na kvalitu uchycení v uchu tak, aby nám sluchátka nevypadávala např. při běhu. Sluchátka s lehkou konstrukcí se také hodí na časté nošení venku.

Herní sluchátka jsou robustnější konstrukce a některá z nich umí zprostředkovat virtuální prostorový zvuk. Dále je praktické jejich vybavení s mikrofonem pro komunikaci mezi hráči počítačových her, případně je lze využít pro internetová volání.

Hi-Fi sluchátka nebo sluchátka pro domácí poslech je kladen důraz na kvalitu přenosu zvuku a věrnost reprodukce.

Podle typu připojení můžete sluchátka rozdělit na kabelová sluchtáka, kdy nejběžnějším konktorem je konektor 3,5mm jack, který naleznete na mnoha zařízeních jako jsou mobilní telefony, mp3 přehrávače a podobně. U hifi sluchátek zpravidla najdete konektor 6,3mm jack, který využijete u Hifi zařízení. Pro jack 3,5mm existuje redukce, která jej přetvoří na 6,3mm jack. V současné době přibývá sluchátek vybavených konektorem USB-C. Tento typ konektoru je využíván u modernějších mobilních telefonů a mnoho výrobců sluchátek na to reaguje, když některý zařízení již jack 3,5mm nevlastní. Pro tento typ digitálního připojení bud je ve sluchátkách rovnou zabudovaný A/D převodník (ty, které jsou vybavené přimo USB-C konektorem) anebo se o převod postará připojené zařízení, případně externí převodník.

Bezdrátová sluchátka jsou zpravidla vybavena rozhraním Bluetooth s podporou přenosu hudby a hlasu u těch, co jsou vybavena např. i mikrofonem. Nevýhodou bluetooth sluchátek je nutnost jejich nabíjení.

Mezi kabelovými nebo bezdrátovými sluchátky dnes najdeme všechny výše uvedené kategorie.

Z konstrukčního hlediska dělíme na uzavřená sluchátka, polootevřená sluchátka a otevřená sluchátka.

Existuje 391 produktů.

Zobrazení 1-12 z 391 položek

Aktivní filtry