CUBOT V2 0.88 OLED IP65 Bluetooth Smart band Gray

639 Kč
S DPH 2 - 3 dny

Designový chytrý náramek, který zvládá řadu užitečných funkcí a činností. Náramek umí změřit vaši tepovou frekvenci, zaznamená počet ušlých kroků a spálených kalorií nebo vás upozorní na vaši dlouhodobou nečinnost. Samozřejmostí tohoto náramku je také sledování kvality spánku, notifikace z telefonu a kvalitní dotykový OLED displej. Náramek vydrží na jedno nabití v pohotovostním režimu fungovat až 30 dní. Rozměry náramku: 235 x 20 x 12,7 mm. Hmotnost 20 g. Baterie s kapacitou 80 mAh. Náramek je voděodolný s IP65. Manžeta náramku má délku 235 mm. Nastavitelná délka je pak 120 – 2

Počet
Skladem

Cena za doručení (Spojené Státy)

Obchodník ještě nenastavil cenu dopravy pro Vaší zemi. Pro odhad nákladů na dopravu nás, prosím, kontaktujte
  • Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby. Všechny přenášené údaje jsou zabezpečeny šifrováním. Čísla platebních karet se nikam neukládají, tyto informace poskytujete přímo bankovní instituci. K nám se dostane pouze výsledek (stav) Vaší platby.
  • Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů. Doručujeme Českou poštou (ČP), Zásilkovnou do ČR a SR. Pro slovenské zákazníky doručujeme také pomocí Slovenské pošty až domů.
  • Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů. Vrátit nevhodně koupený produkt můžete ve lhůtě 14ti dnů.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Chytrý náramek CUBOT V2, šedivá

CUBOT V2 představuje chytrý náramek V2, který vás kromě designu osloví i řadou praktických a užitečných funkcí. Udržujte se v kondicí díky krokoměru, sledování spálených kalorií nebo díky hlídání dlouhodobé neaktivity – ano to vše náramek zvládne a ještě mnohem více. Samozřejmostí tohoto náramku jsou také notifikace příchozích hovorů či SMS zpráv na displej, senzor srdečního tepu i hlídání kvality spánku. Vše je přehledně zobrazeno na dotykovém OLED displeji, který se snadno a rychle ovládá. Jednoduše si buďte jisti, že se CUBOT V2 ihned stane nenahraditelnou součástí vašeho každodenního života.

Praktický OLED dotykový displej

Náramek je vybaven praktickým a zároveň designovým OLED dotykovým displejem, který zobrazuje veškeré potřebné informace, je dobře čitelný a samozřejmě je i odolný. Zobrazte si snadno a rychle údaje o času, počet zaznamenaných kroků, vaši srdeční frekvenci nebo třeba spálené kalorie – možností je opravdu hodně.

Notifikace přímo na ruku

Když je náramek spárován s vaším smartphonem, odesílá upozornění o příchozích hovorech či SMS zprávách přímo k vám na zápěstí v podobě jemných vibrací a notifikací na displeji.

Řada vychytaných funkcí

Tento náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek díky špičkovému pohybovému algoritmu zaznamenává, filtruje a sleduje každý váš pohyb nebo naopak jeho nepřítomnost a to s maximální přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků i vzdálenosti nebo o počtu spálených kalorií. Samozřejmostí náramku je i senzor srdečního tepu nebo upozornění vibrací na vaši dlouhou nečinnost.

Hlídání kvality spánku

Náramek umí také analyzovat váš spánek a poskytne vám tak přesný přehled o tom jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá.

Skvělá výdrž

Kromě všech výše uvedených funkcí vás náramek ohromí svou opravdu dlouhou výdrží, na jedno nabití totiž vydrží fungovat v pohotovostním režimu až 30 dní. Za skvělou výdrž náramku může nízká spotřeba energie a 80 mAh polymerová baterie.

Klíčové vlastnosti

Designový chytrý náramek, který zvládá řadu užitečných funkcí a činností. Náramek umí změřit vaši tepovou frekvencizaznamená počet ušlých kroků a spálených kalorií nebo vás upozorní na vaši dlouhodobou nečinnost. Samozřejmostí tohoto náramku je také sledování kvality spánku, notifikace z telefonu a kvalitní dotykový OLED displej pro snadnou správu funkcí. Náramek vydrží na jedno nabití v pohotovostním režimu fungovat až 30 dní. Je kompatibilní s iOS8.0 a s Android 4.3. Náramek také uchovává naměřená data po dobu 30 dní. Všechna data také můžete spravovat prostřednictvím praktických statistik ve vašem chytrém telefonu.

Rozměry náramku: 235 x 20 x 12,7 mm. Hmotnost 20 g. Baterie s kapacitou 80 mAh. Materiál TPU, hliníková slitina. Náramek je voděodolný s IP65. Manžeta náramku má délku 235 mm. Nastavitelná délka je pak 120 – 210 mm. Samozřejmostí je podpora technologie Bluetooth 4.0.

ACU008

Parametry

Monitorované aktivity
Kroky
Spálené kalorie
Spánek
Tepová frekvence
Funkce
Anti-Theft
Upozornění na SMS
Upozornění na volání